BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Osmangazi Ortaokulu Yönetici, Öğretmen ve Öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

 

     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Osmangazi Ortaokulu Müdürü Adem EREN, Türkçe Öğretmeni Kübra IRMAK ve 5.sınıf öğrencileri; Arda HARTA, Zeynep KIPIK, Beyza Nur YAVUZ, Recep Koray ÇELİK Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK’ı makamında ziyaret ettiler.

   Ziyaret başlangıcında, öğrencilerimizin ricasını kırmayan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, öğrencilerimizden Beyza Nur YAVUZ’a kısa süreliğine  Milli Eğitim Müdürlüğü makamını devretti.Beyza Nur YAVUZ´un Milli Eğitim Müdürlüğüne vekâlet ettiği kısa süre içerisinde ilk icraatı, telefonla Müdürlük Makamını arayan şube müdürümüze izin vermesi oldu. İkinci icraatı ise, Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ’a yatırım ve projelerle ilgili bir konu hakkında talimat vermesi oldu.

   Öğrencilerimizle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, onlara ileride ne olmak istediklerini sordu. Tek tek hedeflerini dinledikten sonra “hedefinizdeki makam, görev, meslek ne olursa olsun; asıl önemli olan hedeflediğiniz yerde iyi insan olmanız, ailenize, toplumumuza, çevrenize faydalı bireyler olmanızdır. Yaptığımız işin en iyisi olmak çok güzel bir şeydir. Bununla beraber iyiliğiniz, ahlakınız, çalışkanlığınız da en yüksek seviyede olmalı.” Dedi.

    Öğrencilerimizin ziyareti, kitap hediye edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.