BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Bilgi Çağı Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi Açıldı

Özel Bilgi Çağı Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi Açıldı

       26 Aralık 2016 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılışa Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin SARIFAKIOĞULLARI, Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet DUYMUŞ, AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Serkan YILDIRIM ve çok sayıda davetli katıldı. İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğitim vermek amacıyla Özel Bilgi Çağı Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:20/1 adresindeki binada açıldı.

       Mehmet Özgür DÜZGÜN ve Ahmet ERSAYIN’ın ortaklığıyla açılan Özel Bilgi Çağı Öğrenci Etüt Merkezi’nin açılışında bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı’mız okundu.

      Açılışta bir konuşma yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim YAĞCI, “Bilecik´imizde yeni bir açılışta bir arada bulunuyoruz. Hayattaki en değerli varlığımız çocuklarımız, nesillerimiz. Onların bugününü ve geleceğini imar ve ihya etme noktasında hep birlikte çaba harcıyoruz.

     Bir taraftan devletimizin o güçlü ellerinde kollarında çocuklarımızın geleceğine ilişkin, Milli Eğitim Bakanlığımız nezdinde gerekli çalışmalar yapılırken yine kanunlar çerçevesinde kurulan girişimcilerimiz eliyle etüt merkezleri de inşallah çocuklarımızın gelişimi noktasında katkı sağlayacak. Ben çocuklarımıza, gençlerimize bu yatırımların ciddi katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

      Selim YAĞCI´nın ardından konuşan Özel Bilgi Çağı Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi ortaklarından Mehmet Özgür DÜZGÜN, merkezin özelliklerini anlattı. DÜZGÜN, "Hepimizin iyi bildiği gibi topluma verilen değer, eğitime verdiği değer ile ölçülmektedir. Bunu iyi bilen, bu eğitimi almış ve bu bilgiyi özümseyen bireyler olarak Bilgi Çağı Etüt Merkezinin bir araya getirmiş olduğu dinamik ve kültürlü kadromuz ile ülkemizin eşsiz birer cevherleri olan neslimizi çağdaş medeniyetler seviyesinden daha da üst noktaya taşıyabilmek adına kurulmuş bulunmaktayız. Bu misyon ışığında geleceğimiz olan gençlerimizi atalarımızdan edinmiş olduğumuz nice ilmi ve ahlaki değerler ile donatıp yarının dünyasında eşi ve benzeri görülmemiş fenni, ilmi ve edebi işlere imza atabilmeleri için onlara iyi birer rehber olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz” dedi.

      Konuşmaların ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini kestiler ve etüt merkezini gezdiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, “Hayırlı olsun.” dileklerinde bulundu ve merkezin Bilecik eğitimine önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtti.

26-12-201626-12-201626-12-201626-12-201626-12-201626-12-201626-12-2016

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.