BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazaryeri Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Pazaryeri Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

      9 Nisan 2018 Pazartesi günü Pazaryeri Kaymakamımız Sayın Bayram Sağır, İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret etti ve kendisine hediye takdiminde bulundu. Ardından Pazaryeri Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Yalçın ile bir dönem Başbakan Yardımcılığı görevinde bulunan Sayın Yalçın Akdoğan’ın babası Sayın Raşit Akdoğan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Güsamettin Erdoğan’a “Hayırlı olsun.” ziyaretinde bulundular. Atanmış olduğu Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde kendisine başarılar dilediler. Ziyaretlerde, Pazaryeri ilçemizin özellikleri ve eğitimdeki durumu ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Sayın Güsamettin Erdoğan, “Hayırlı olsun.” dileklerini ileten Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza ve Sayın Raşit Akdoğan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İl merkezi, ilçelerimiz ve köylerimize kadar tüm öğrencilerimize ulaşarak onlara en iyi eğitim imkânlarını sunmak, böylece ilimizin ve ülkemizin gelişimine ellerinden gelen katkıyı sağlamak amacında olduklarını kaydetti. Pazaryeri ilçemizde de Kaymakamlığımız, Belediye Başkanlığımız, diğer kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde çalışarak ilçemizdeki eğitim seviyesini daha yukarılara taşıyacaklarına inandığını belirtti.

09-04-201809-04-201809-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.