BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pomem´e Veda Gecesi Düzenlendi.

Pomem´e Veda Gecesi Düzenlendi.

    İlimiz  Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi - Şeyh Edebalı Anadolu İmam Hatip Lisesin pansiyonunda bakım-onarım çalışması olması sebebiyle yaklaşık 3 ay öğrencilerimizi misafir eden Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne teşekkür gecesi düzenlendi. Organizasyona Bilecik Şeyh Edebalı Üniversitesi Rektörü Azmi ÖZCAN, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Mesut ÇELEBİ ve Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK katıldı.

    Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Hüseyin TAY, " öğrencilerimizi ağırlayan POMEM Müdürü ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu 3 aylık süre zarfında bizlere kapısını açan ve desteklerini esirgemeyen Müdürümüze ve personeline minnettarız . Biz kardeş olduk diyoruz ama kardeşten de öte olduk, artık burası ikinci evimiz."  dedi.

    Okul Müdürü Hüseyin TAY´ın konuşmasından sonra Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK; "üzerimizdeki  tonlarca yükü üstümüzden alıp kendi omuzlayan Müdürümüz Mesut Bey kurumlar arası kardeşliğin nasıl olacağını sadece bize değil herkese göstermiş oldu. Bu yükü bizden alarak omuzlayan sayın Müdürümüze ne kadar teşekkür etsek azdır." dedi.

 

    Eski anılarını anlatarak öğrencilere nasihatlerde bulunan Rektörümüz Azmi ÖZCAN´ın konuşmasından sonra ,  Polis Mesleek Eğitim Merkezi Müdürü Mesut ÇELEBİ´ye öğrenciler adına Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Rümeysa ÇEŞMECİ tarafından hediye verildikten sonra Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK ve Okul Müdürü Hüseyin TAY tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.POMEME VEDA GECESİ.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.