BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Projelerde Emeği Geçen Öğretmen ve Kurumlara Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi.

Projelerde Emeği Geçen Öğretmen ve Kurumlara Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi.

Müdürlüğümüzün hazırlayıp yürüttüğü BEBKA (Bilecik Eskişehir Bursa Kalkınma Ajansı) tarafından desteklenmiş olan Bilecik Proje Üretiyor-TÜBİTAK Bilimsel Proje Danışmanlığı Eğitimi” 10-11-12 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşti. Proje kapsamında ilimiz genelindeki değişik branşlardan yaklaşık 150 öğretmenimiz TÜBİTAK Bilimsel Proje danışmanlığı eğitimi aldı. Eğitimin son gününde ise sertifikaları Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen bir törenle verildi.

 Global Girişimcilik Haftası kutlamaları kapsamında Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde 17/11/2014 tarihinde açılan “2. Yerel Mucitler Sergisi” nde Müdürlüğümüze bağlı kurumlardan eserler de yer aldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; 3.İnovasyon Türkiye 2014 Yenilikçi Teknolojiler ve Buluşlar Fuarına katıldık. Fuara davetli olarak katılan Milli Eğitim Müdürlüğümüz, kendisine  tahsis edilen alanda açtığı stantta; Bilim Sanat Merkezimizde kullanılacak olan "Güneş Enerjisinden Elektrik Üretme Projesi" ve Bozüyük Endüstri Meslek Lisesinin  "Mobilya ve Marangozluk Sektörüne Yönelik Faydalılık Belgesi ve Patentini Aldığı Ürün" sergilendi ve misafirlere uygulamalı sunumları yapıldı. Bilecik İlinin tanıtımına çok büyük katkısı olacağı kanaatinde olduğumuz standa, fuar ziyaretçilerinin ilgisi görülmeye değerdi.

 

Yukarıda bahsi geçen projelerde emeği geçen kişi ve kurumları Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK 26/11/2014 Çarşamba günü makamında kabul ederek “Teşekkür Belgesi” verdi. Müdürümüz yaptığı konuşmada projelerin ilimizin eğitimine büyük katkı sağlayacağını, proje sayımızın arttırılması için de ekip ruhuyla çalışılması gerektiğini söyledi. 

teşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesiteşekkür belgesi

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.