BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulu Öğrencilerinden Mehmetçik Vakfı'na Bağış Kampanyası

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulu Öğrencilerinden Mehmetçik Vakfı'na Bağış Kampanyası

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'de Fırat'ın doğusuna başlattığı 'Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla, Bilecik Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulu öğrencileri "Askerine Sen de Destek Ol" kampanyası başlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik'i makamında ziyaret eden öğrencilerimiz başlatmış oldukları kampanya hakkında bilgi verdiler. Kampanya kapsamında topladıkları paraları Mehmetçik Vakfına bağışlayacaklarını söyleyen öğrenciler, ayrıca şiirler okuyup hep birlikte kahraman askerlerimiz için dualar ettiler.

Öğrencilerimizi tebrik eden ve onlarla sohbet eden müdürümüz, "Öğrencilerimizin bu duyarlılığı göstermesi çok sevindirici. Kendilerini kutluyorum. Bu kampanya ile manevi olarak da öğrencilerimizin ne kadar geliştiğini gördük. Öğrencilerimize ve okul idaresine göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür ederim." diye konuştu.

 

23-10-201923-10-201923-10-201923-10-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.