BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.

Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.

Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Bakım Onarım İşleri Yerinde İncelendi.

 

        Bakım ve Onarım İşleri bitme aşamasına gelen, Şeyh Edebali Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyon Binası Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve beraberindeki heyetle ziyaret etti.

        Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; "Özellikle yatılı öğrencilerimiz bu sene inşaat durumundan dolayı sıkıntı yaşadılar fakat sonunda güzel bir tesise kavuşacaklar. Bu arada, öğrencilerimizi en iyi şekilde misafir eden Polis Okulu Yönetimine de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

      Okul Müdürü Hüseyin TAY ve Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcısı Mustafa AKKAYA ile birlikte binayı gezen Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, gördükleri eksikliklerin biran önce tamamlanması için gerekli çalışmanın yapılması yönünde talimat verdi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.