BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Uluslararası Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Uluslararası Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Yabancı Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Yabancı Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Yabancı Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Yabancı Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.Şeyh Edebalı Üniversitesinde Öğrenim Gören Yabancı Öğrenci Kulubü Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

 

    Dünyanın değişik ülkelerinden gelerek, Şeyh Edebalı Üniversitesinde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin kurduğu “Uluslararası Öğrenciler Kulübü” üyeleri, Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.

 

    Misafir öğrencilerin, Türkçe’ye hakimiyeti ve heyecanları görülmeye değerdi. Ziyaretten çok memnun kalan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; genç misafirlerimizle yakından ilgilenerek vatandaşı oldukları ülkelerdeki eğitim sistemleri, ülkemizi tercih sebepleri ve Bilecik’imizi nasıl buldukları konusunda tek tek görüşlerini aldı ve uzun uzun sohbet etti.  Aslında her öğrencinin ve ülkesinin burada bir proje konusu olduğunu belirterek, bu konuda Müdürlüğümüz Ar-Ge Biriminin her zaman kendilerine yardımcı olabileceğini söyledi. Karşılıklı olarak çok faydalı geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.