BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınıf Donatma Seferberliğinin Durağı Bu Sefer Osmangazi Ortaokuluydu.

Sınıf Donatma Seferberliğinin Durağı Bu Sefer Osmangazi Ortaokuluydu.

29-03-201629-03-201629-03-201629-03-201629-03-201629-03-201629-03-2016

Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ticaret Sanayi Odası ortaklığı ile yürütülen "Benim de Sıram Var Projesi" kapsamında sınıf donatma faaliyetleri devam ediyor.

   Bu kapsamda Söğüt İlçesi´nde faaliyet gösteren Gökyar Mermer Firması, Osmangazi Ortaokulunda bir sınıf donatarak proje destekçisi kuruluşlar arasında yer aldı. Sınıf açılışına; Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Fevzi UZUN, Gökyar Mermer Firması Yönetim Kurulu Başkanı Osman KELEŞ ve babası Atilla KELEŞ, öğrenciler ve öğretmenler ve velileri katıldılar.

   Açılışta kısa bir teşekkür konuşması yapan Okul Müdürü Adem EREN, firma sahiplerine, Ticaret Sanayii Odasına ve Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederek; "sizin şirketiniz için küçük bir damla fakat bizim okulumuz için büyük bir dalga etkisi yarattı. Yardımlarınızın aratarak devam edeceğini umuyor, saygılar sunuyorum" dedi. Kurdela kesiminden sonra, sınıfta öğrencilerle bir araya gelen heyet onlarla sohbet etmeye fırsat buldular. Kendisine Milli  Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Atilla KELEŞ ÖĞRENCİLERE HİTABEN;"derslerinize çok iyi çalışın çünkü yarının büyükleri sizler olacaksınız ve bu memleketin yükünü omuzlayacaksınız. Biz sizlere güveniyoruz ve inanıyoruz." dedi.

   Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise kısa bir teşekkür konuşması yaparak;" Dünya değişiyor ve devletimizin bir takım destekleri oluyor. Bu gördüğünüz etkileşimli tahta ve zamanla ilkokul seviyesine kadar okullarımıza montaj edilecek ve öğrencilerimizin kullanımına sunulacak. Asıl önemli olan ve hoşumuza giden, sanayici, esnaf, işadamı, milli eğitim ve öğrencinin işbirliği yapmasıdır. Öğrencilerimizin ileride sizleri örnek alarak, kendinden sonra gelecek nesillere bir hayırsever nasıl yardım ediyorsa, sizler gibi yardımsever ve örnek şahsiyet olmaları en büyük kazanımdır. Öğrenciye ve eğitime yapılan yatırım en iyi yatırımdır." dedi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.