BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Gençlik Vakfı Bilecik Temsilciliğinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı Bilecik Temsilciliğinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

      9 Şubat 2018 Cuma günü Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bilecik İl Temsilcisi İbrahim Aydoğar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a tanışma ziyaretinde bulundular.

     Ziyarette, Vakfın Başkan ve üyeleri çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdiler. Eğitim alanında faaliyetlerde bulunduklarını belirttiler ve okullarımızda danışman öğretmen seçimleri, ortaokullarda Medeniyet ve Değerler Kulübü, liselerde Medeniyet ve Düşünce Kulübü kurulması ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

     Kendisinin de TÜGVA Bilecik Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, TÜGVA İl Temsilciliğinde göreve başlayan Başkan ve üyeleri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Eğitim konusunda toplumun her kesimiyle, özel ve resmi kurumlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği ve dayanışma içerisinde hareket ettiklerini dile getirdi. İlimizde eğitimdeki kaliteyi artıracak, öğrencilerimizin gelişimine katkıda bulunacak her türlü faaliyetlerde iş birliği yapmanın kendilerini memnun edeceğini belirterek ziyaretlerinden dolayı Vakıf temsilcilerine teşekkür etti. 

09-02-201809-02-2018

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.