BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Kutlandı.

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Kutlandı.

     Bilecik Anaokulunda  Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle program düzenlendi. Türk Malları haftası münasebetiyle düzenlenen programda öğrenci velileri ve öğretmenler tarafından hazırlanan çeşitli yiyecekler sunuldu. Programa katılan Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, ülkemize has çok güzel ve çeşitli özellikler olması sebebiyle kültürümüze yansıyan zenginlikler meydana çıktığını, bizlerinde buna her yaştan başlayarak sahip çıkmamız gerektiğini belirterek emeği geçen öğretmen ve velilere teşekkür etti.

 

     Program minik öğrencilerin ezberledikleri şiirleri okumalarıyla son buldu. 

Tutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları HaftasıTutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.