BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

U13 Softbol Milli Takım Sporcumuz Talha Birol ŞEN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

U13 Softbol Milli Takım Sporcumuz Talha Birol ŞEN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

15-08-201715-08-2017

 

İlimiz Edebali Ortaokulu 7.Sınıf öğrencilerinden Talha Birol ŞEN Softbol Milli Takım kampından dönüşünde Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u makamında ziyaret etti.

Daha önce Jimnastik branşında minikler ve küçükler kategorilerinde spor yapan öğrencimiz, bu branşın dışında azimle ve hırsla çalışarak karate branşında da kendini ispatlamış ve bu branşta değişik müsabakalarda Türkiye birincisi ve üçüncüsü olmuştur. Şimdi ise ülkemizde yeni tanınan “Softbol” branşında milli takıma seçilerek başarılarına yenilerini eklemektedir. Öğrencimiz Talha Birol ŞEN; Türkiye Ragbi Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren branşta 9-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında İtalya´nın Collecchio Kentinde düzenlenen "6.Avrupa Massimo Romeo Gençlik Kupa Şampiyonası"nda bir dizi karşılaşmaya çıkarak ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek ülkemize dönmüştür.

              Ülkemize döner dönmez ayağının tozuyla Müdürlüğümüze gelen öğrencimizin ziyaretinden fazlasıyla memnun olan Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, öğrencilerimizin eğitimlerinin dışında mutlaka bir spor branşı, müzik veya görsel sanatların bir dalıyla ilgilenmelerinin hem kendilerini geliştirmede hem de ülkemizin gelişimine olumlu katkılarından bahsederek öğrencimizin kendisine, ailesine, antrenörüne, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti. Ziyaret öğrencimize hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu. 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.