BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Üniversiteye Adım Adım" Projesi Emin Adımlarla İlerliyor.                Orta Öğretim öğrencilerimizin başarı seviyesini yükseltmeye yönelik hazırlanan "ÜNİVERSİTEYE ADIM ADIM" projesi için Merkez İlçedeki  Liselerimizin Yöneticileriyle toplantı yapıldı. Yapılan toplantıda proje ile ilgili bir yol haritası hazırlanarak ; projenin ilke ve esasları, proje komisyonunun çalışma alanları belirlenerek yapılacak uygulama ve etkinliklere ilişkin takvim hazırlandı.

                Toplantıda YGS (Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı) için öğrenci ve velilere yönelik uygulanacak seminerler ve anketler hakkında bilgi verildikten sonra bu kapsamda yapılacak çalışmalara yönelik kararlar alındı.

                Mutlu Filizler Akademisi tarafından hazırlanan ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortaklaşa hazırlanan "ÜNİVERSİTEYE ADIM ADIM" projesi ile;  geleceğimiz olan gençlerimize iyi bir eğitim vererek topluma faydalı birey olmalarını sağlamak ve bu yolda hazırlanan bu proje ile onları olumlu yönde motive etmek, doğru tercihlerle sevdikleri mesleği yapmalarına yardımcı olmak düşüncesiyle yapılan proje için somut adımların atıldığı toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

 


Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.