BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üniversiteye Adım Adım Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Üniversiteye Adım Adım Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Üniversiteye Adım Adım Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı.Üniversiteye Adım Adım Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı.Üniversiteye Adım Adım Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

 

   Orta Öğretimde öğrenim gören öğrencilerimizin başarı seviyesini yükseltmeye yönelik hazırlanan projenin tanıtım toplantısı Bilim Sanat Merkezinde yapıldı. Toplantıya Merkez İlçedeki Orta Öğretim Okul ve Kurum Müdürleri ile rehber öğretmenleri katıldı.

   Mutlu Filizler Akademisi tarafından hazırlanan ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortaklaşa hazırlanan proje ile geleceğimiz olan gençlerimize iyi bir eğitim vererek topluma faydalı birey olmalarını sağlamak ve bu yolda da hazırlanan bu proje ile onları olumlu yönde motive ederek, doğru tercihlerle sevdikleri mesleği yapmalarına yardımcı olmaktır.

   Tanıtım toplantısının açılışında kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; “ Dinimiz, inancımız diyor ki; yarın kıyametin kopacağını bilseniz, elinizde bir fidan varsa dikin diyor. Yani kıyamet kopacak olsa bile bizden az sonra bu işten birileri faydalanacaksa, o işi toplumun hizmetine sunmamız lazım “dedi. Öğrencilerimiz ve okullarımız hakkında çok değişik konularda olumlu veya olumsuz birçok konunun kendilerine ulaştığını söyleyen ALTINKAYNAK; “daima kendimizi diri tutmamız lazım, her gün yenilenmemiz lazım ve bugün nasıl daha faydalı olurum, öğrencilerime güzel, faydalı ne verebilirimin peşinde olmalıyız” dedi. Bu yaptığımız proje çalışmalarının, binanın temeline koyulan bir taş olduğunu varsayalım ve ülkenin geleceğine bir katkıda bizim olsun dedi ve bu projede katkısı olan herkese teşekkür etti.

 

   Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR’ın proje hakkında yaptığı teknik açıklamadan sonra seminerin sunumuna geçildi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.