BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.

Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.

Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.Vali Ahmet Hamdi NAYİR Ertuğrulgazi Lisesi ve Ertuğrulgazi İlkokulunu Ziyaret Etti.

 

Vali Ahmet Hamdi NAYİR, okul ziyaretlerine ve incelemelerine devam ediyor.
   Vali NAYİR, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ile birlikte Ertuğrulgazi Lisesini ziyaret ederek, Okul Müdürü Zaim AKBULUT´tan okulun fiziki ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerle bir araya gelen ve Ertuğrulgazi Lisesinin ilin köklü okullarından biri olduğuna dikkat çeken Vali NAYİR, okuldan mezun olanların okulla irtibatının önemine vurgu yaparak, öğretmenlerden mezun oldukları okulları ziyaret etmelerini, bunun orada eğitim gören öğrencilere de şevk unsuru olacağını ve öğrencilerin hayata bakış acılarını da değiştireceğini söyledi.Fertlerin, milletlerin ve insanların eğitimden beklentilerinin her zaman büyük olduğunu ve başarının herkesi birebir ilgilendirdiğini vurgulayan Vali NAYİR, şöyle konuştu:

   "Eğitim gibi bir görevi, çocuklarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz önemli bir görevi yapıyorsunuz. Kamunun önemli bir yükünü alıyorsunuz. Mutlaka bir aile ve ekip havası oluşturmaya ihtiyaç var. Her öğretmeni, kendi branşının öğretmeni olarak düşünmüyoruz. Hayata etki edebilecek her şeyde mutlaka öğretmenlerin desteğine ihtiyaç var. Bu ülke bizimse, bu insanlar ve genel manada bu dünya bizimse daha iyi bir gelecek ve güvenli bir ortam için kendine güvenen ve güven veren gençlere, yeni nesillere ihtiyacımız var. Sizlerden beklentilerimiz büyük."Daha sonra sınıfları gezen ve öğrencilerle sohbet eden Vali NAYİR, nasihatlerde bulanarak, bugünlerin kıymetini bilmelerini ve hedeflerini bugünden belirlemelerini istedi.

   Vali NAYİR, İl Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ile birlikte Ertuğrulgazi İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tırında bulunan çocuklarla sohbetin ardından Okul Müdürü İsmail IŞIK ve öğretmenlerle bir süre görüşerek, sınıfları gezdi.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.