BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.

Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.

    Vezirhan Belediye Başkanlığının Vezirhan İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine hediye ettiği oyun grubu Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet DUYMUŞ ve Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın  katılımıyla teslim edildi.

    Teslim töreninde kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK;  eğitim öğretime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek yerel yönetimlerin  eğitim-öğretime yönelik yaptığı bu tür çalışmaların kendilerini daha iyi motive ettiğini ve çalışma gayretlerinin arttığını söyledi.

 

    Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet DUYMUŞ ise imkanlar nispetinde bu tür çalışmalar yapacaklarını söyleyerek Vezirhan Beldesinde çalışan ailelerin huzurlu bir şekilde çalışabilmeleri için mesai saatlerinde çocuklarını teslim edebilecekleri bir "Kreş" açmayı planladıklarının müjdesini verdi.


Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.Vezirhan Belediye Başkanlığı Miniklere Oyun Evi, Kaydırak Ve Top Havuzu Hediye Etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.