BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.

Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.

Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.Vezirhan Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Ders Yılı Açılışında Öğrencilere Hediyeler Verdi.

 

      2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı açılışı sebebiyle, Vezirhan Belediyesinin hazırladığı hediye kırtasiye setleri, Vezirhan İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerine, M.E.B. Mesleki ve Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ertuğrul GEÇGİL, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet DUYMUŞ tarafından takdim edildi. Daire Başkanımıza, Milli Eğitim Müdürümüzün yanı sıra, Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR, Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ve Erdoğan KABA´da eşlik etti.

      Sevinçleri ve mutlulukları gözlerinden okunan öğrencilere yeni eğitim yılında başarılar dileyen protokol üyeleri ve misafirler, öğrencilerimizle tek tek ilgilenerek onlardan çok çalışacaklarına dair söz aldılar. 

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.