BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

XI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasına Katılan Öğrencilerimize Teşekkür Belgesi Verildi.

XI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasına Katılan Öğrencilerimize Teşekkür Belgesi Verildi.

    Ural Federal Bölgesi Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Türkiye, Beyaz Rusya, Rusya Federasyonu, Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Kazakistan ve Tacikistan´ın katıldığı XI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması Coğrafya, Almanca, Matematik, Biyoloji ve İngilizce alanlarında yapıldı. Söğüt Ertuğrulgazi Ortaokulu İngilizce 5,6,7 ve 8. sınıflar kapsamında 2 etapta düzenlenen yarışmaya 39 öğrenci ile Bilecik ilini temsilen 09.12.2014 tarihinde 1. etaba katıldı. İlk etabı 12 öğrenci kazanarak final sınavına girmeye hak kazanıp 05.04.2015 tarihinde Bilecik ilinde yapılan yarışmada 12 öğrencimizden 2 öğrencimiz üstün başarı göstererek düzenleyen kuruluş tarafından en üst düzey diploma almaya hak kazandılar. Diğer 10 öğrencimize de katıldıklarına dair belge verildi.

 

     İlçe Milli Eğitim Müdürü, Okul Müdürü, Danışman Öğretmen ve yarışmaya katılan öğrencileri makamında kabul ederek başarılarının devamını diledi. Yarışmada derece yapmak kadar katılmanın da öneli olduğunu anlatan Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK öğrencilere hediye ve teşekkür belgesi takdim etti.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.