BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´Kariyer Günleri´ Programı Düzenledi.

Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´Kariyer Günleri´ Programı Düzenledi.

Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencilerinin alan seçimlerinde doğru tercih yapmalarına yardımcı olmak ve meslekleri tanımalarını sağlamak amacıyla okul müdürlüğünce hazırlanan kariyer günleri Pazarlama ve Perakende alanı tanıtım semineri İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK’ın da katılımıyla 03.04.2015 Cuma günü saat 10.00’da Bilim ve Sanat Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Pazarlama ve Perakende alan şefi Asiye KILIÇARSLAN’ın açış konuşması ile başlayan program, Okul Müdürü Adem AVCU’nun alan seçim esaslarını açıkladığı konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK veli ve öğrencilere alan seçiminin çocuklarımız ve ülkemiz açısından önemini vurgulayan bir konuşma yaptı. ALTINKAYNAK’ın konuşmasının ardından Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hakan ÇELİK, Şeyh Edebali Üniversitesi Gölpazarı MYO Öğretim Görevlisi Samet KARAHAN ve BİEN Seramik Satış Planlama Şefi Özlem DEMİRLİ KARABIYIK Pazarlama’nın önemi ve mesleğe yönelmede alan seçiminin önemi hakkında sunumlarını yaptılar.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ın konuşmacılara plaket takdimi ile program son buldu.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.