BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Fahri Tuna’dan İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Yazar Fahri Tuna’dan İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

      Yazar Fahri Tuna 28 Eylül Perşembe günü, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret etti. Ziyarette eğitim üzerine yapılabilecek çalışmalar ve geliştirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, öğrencilerin kitap okumaya yönlendirilmesinin, onların gelişimi ve geleceği açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Teknolojik ürünlerin gelişmesi ve hayatımıza daha çok girmesiyle, bilgisayar ve cep telefonu kullanımının giderek yaygınlaşmasıyla öğrencilerimizin kitap okumaya gereken zamanı ayırmadıklarını belirtti. Kitap okuma alışkanlığı kazanmış olan öğrencilerimizin hem derslerinde daha başarılı olduklarını hem de olayları, çevreyi ve dünyayı anlama ve takip etmede daha önde olduklarını dile getirdi. Ziyarette, öğrencilerimizi kitap okumaya nasıl yönlendirebiliriz, onların kitaba olan ilgilerini nasıl canlı tutabiliriz gibi konularda yazar Fahri Tuna ile fikir alışverişinde bulunduklarını aktaran Durmuş, öğrencilerimizin bu alandaki eksikliklerini gidermek için gayret gösterdiklerini ifade etti.

      Ziyaretin sonunda portre yazarı olarak tanınan Fahri Tuna, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a yazdığı bir kitabı hediye etti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş da yazar Fahri Tuna’ya eğitim alanındaki düşünce paylaşımları dolayısıyla teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fazilet Durmuş, yazara hediye takdim etti.

29-09-201729-09-201729-09-2017

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.