BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenipazar Kaymakamımız ile Bilim ve Sanat Merkezi Okul Aile Birliği Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u Ziyaret Etti

Yenipazar Kaymakamımız ile Bilim ve Sanat Merkezi Okul Aile Birliği Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u Ziyaret Etti

27 Aralık 2016 Salı günü, Yenipazar ilçemize atanarak görevine başlayan Kaymakam Hamza TÜRKMEN tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’a bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, ilçemizin eğitim konusundaki durumu görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yenipazar Kaymakamı Hamza TÜRKMEN’e teşekkür etti.

Bu ziyaretin ardından Bilecik Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Turgay BİRGÜL ile Merkezin Okul Aile Birliği Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Bilim ve Sanat Merkezinin yürüttüğü çalışmalar, yapmayı planladığı projeler görüşüldü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, Bilim ve Sanat Merkezinin çalışmalarını yakından takip ettiğini, burada gerçekleştirilen çalışma ve projelerin Bilecik için çok önemli olduğunu söyledi. Özel yetenekleri olan öğrencilerimizin yeteneklerinin daha da geliştirilmesi, ülkemiz ve insanlık adına onlardan en üst düzeyde verim alınması amacıyla kurulan bu merkezlerin önemli bir işlevi yerine getirdiğini vurguladı ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

28-12-201628-12-201628-12-201628-12-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.