BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Mart Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi

YÖGEP Mart Ayı Etkinliği Gerçekleştirildi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında,yıllarca öğrenci yetiştirerek eğitime adanmış bir hayat yaşayan eğitimcilerimizle vefakârlık bağlamında yapılan ziyaretle emekli öğremen Şadan TURHAN’ın evinde bir araya gelinmiştir.

 İlimiz imam hatip okullarında uzun yıllar görev yapan emekli okul müdürü Sami KAHRAMAN, emekli öğretmenlerimiz Şadan TURHAN ve Mustafa MİNTEŞ’le imam hatip okulları yöneticilerimiz ve milli eğitim müdür yardımcısı Halis ÇELİK ile şube müdürü Osman BAT’ın katılımlarıyla güzel bir sohbet ortamında onların bilgi, birikim ve tecrübelerinden istifade edilmiştir. 

 

Emekli eğitimcilerimizle geçmişten günümüze din öğretimi kapsamında yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulmuş, güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette onların görüş ve önerileri ile  engin deneyimlerinden yararlanılmıştır.

31-03-201931-03-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.