BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Seminerleri Başladı.

Yönetici Seminerleri Başladı.

Yönetici Seminerleri Başladı.Yönetici Seminerleri Başladı.Yönetici Seminerleri Başladı.Yönetici Seminerleri Başladı.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU.

 

   Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticileri Görevlendirilmesine İlişkin Yönetmelik kapsamında, Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün planladığı ve aynı anda tüm Türkiye genelinde uygulanacak olan ve tüm okul ve kurum yöneticilerini kapsayan üç haftalık hizmet içi eğitim programı başladı.

  Bakanlığımız bu seminerlerle; ilk kez görevlendirilen, yeniden görevlendirilen ve halen görevine devam eden okul ve kurum yöneticilerinin, yürüttükleri görevde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişmelerini sürdürebilmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

   Bu kapsamda, üç hafta sürecek olan hizmet içi eğitim seminerleri 16 Şubat 2015 tarihinde Bilecik Bilim Sanat Merkezinde başladı. Seminerlerde; Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Ar-Ge Birimi personelimizin yanı sıra, Şeyh Edebalı Üniversitesinden Doç Dr. İsa İPÇİOĞLU, Yrd. Doç.Dr. Atıf TAŞER ve Yrd.Doç.Dr. Sevgi GÖNÜLLÜOĞLU uzman oldukları konularda yöneticilerimize bilgilerini aktaracaklar.

 

    Halen devam eden seminer programı,  üç hafta sonunda yapılacak sınav ve memnuniyet anketleri ile son bulacak.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.