BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezi’nin Tanıtımı Yapıldı

YÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezi’nin Tanıtımı Yapıldı

YÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı YapıldıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı Yapıldıyörex 2014 fuarıYÖREX 2014 Fuarında Bilecik Bezinin Tanıtımı Yapıldı

 

 

      Bu yıl 5 ncisi düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük yerli malı tanıtım organizasyonu olan Yöresel Ürünler Fuarı ( YÖREX ) geçtiğimiz günlerde kapılarını misafirlerine açtı.

    Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleriyle ve bölgemiz kalkınma ajansı BEBKA’nın da destekleriyle Bilecik´in ilk kez yer aldığı fuarda, İlimize ait yöresel ürünlerin tanıtımının yapılması, markalaşmasına katkıda bulunulması ve ulusal pazarlara açılarak ticari hayatın canlandırılması hedeflendi.

     Milli Eğitim Müdürlüğümüzü temsilen; Bilecik Halk Eğitim Merkezi’nden Alan Şefi Nagehan Güneş ve Kursiyer Münire GEÇER Bilecik bezinden yapılan ürünler ve dokuma tezgâhı ile fuarda yerlerini aldılar. Ziyaretçilere uygulamalı olarak dokuma işlemini gösteren Alan Şefi ve Kursiyerimiz, özellikle öğrencilerden büyük ilgi gördüler.

    Ayrıca Halk Eğitim Merkezimizi temsilen fuara katılan Nagehan GÜNEŞ; 325 katılımcıdan sadece 8´ine takdim edilen,  “ Kültür Taşıyıcısı Ustalar” belgesini Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali ÇANDIR´dan aldı.

    Fuar dönüşü aldıkları başarı belgesi ile Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ı ziyaret eden heyete Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK; Bilecik İlinin yöresel ürünlerinin tanıtımına katkıda bulunduklarından dolayı teşekkür etti ve başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.