BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yurtdışına Uygulama Eğitimine Giden Öğrenci ve Öğretmenler Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Yurtdışına Uygulama Eğitimine Giden Öğrenci ve Öğretmenler Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Yurtdışına Uygulama Eğitimine Giden Öğrenci ve Öğretmenler Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.Yurtdışına Uygulama Eğitimine Giden Öğrenci ve Öğretmenler Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.Yurtdışına Uygulama Eğitimine Giden Öğrenci ve Öğretmenler Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

 

Bilecik İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nin Erasmus + Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Öğretmen Hareketliliği Programı kapsamında hazırladığı ve

Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilip desteklenen  projesi kapsamında İtalya staj hareketliliğini bitiren ve Almanya´ya gidecek öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler. 

           

           Proje hareketliliği ile 49 öğrenci ve 5 öğretmenin daha  yurtdışına gideceği belirtilerek, İtalya´dan dönen öğrenci ve öğretmenler izlenimlerini paylaştılar.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK öğrencilerie Ülkemizi, İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphesi olmadığını ve gittikleri yerlerde kendilerine katkı                          sağlayacak mesleki bilgileri en iyi şekilde  almalarını tavsiye etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.