BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Yüz Yüze” Projesi İş Birliği Protokolü İmzalandı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Bilecik Belediyesi, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü ve Bilecik Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün Ortaklığında yürütülecek olan “Yüz Yüze” Projesi İş Birliği Protokolü İmzalandı.
“Yüz Yüze” Projesi İş Birliği Protokolü İmzalandı

1 Mart 2019 Cuma günü imzalanan Protokolle, İlimizde yaşayan özel gereksinimli öğrencilerin su içi egzersizler aracılığıyla bilişsel ve duyuşsal yetilerinin yanında esneklik, kuvvet, sürat, denge, koordinasyon gibi biyomotor yetilerinin de geliştirilerek üniversite öğrencileri ile birlikte sosyalleşmelerinin ve farkındalık kazanmalarının sağlanması, ayrıca toplumun her kesiminde spor kültürü oluşturmak için, spor etkinliklerini yaygınlaştırmak, geliştirmek, öğrencilerin serbest zamanlarını sportif etkinliklerde kullanılmasını sağlamak ve sportif faaliyetlere yöneltmektir. 

04-03-2019

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.