2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Öğretmen Seminerleri 1.Gün Oturumu Yapıldı
![2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Öğretmen Seminerleri 1.Gün Oturumu Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_10110244_manet1.jpg)
“Eylül 2015 Dönemi Mesleki Çalışmalar” kapsamında; 07-08 Eylül 2015 tarihlerinde Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde, Bilecik Merkez İlçede görev yapan tüm idareci ve öğretmenlere yönelik seminer yapıldı.
07 Eylül 2015 tarihindeki ilk seminer; İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK’ın açılış konuşması, Müdür Yardımcıları Coşkun BAKIRTAŞ, Bektaş UÇKUN ve Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan GÖZEN’in değerlendirmeleriyle başladı. İkinci oturum; Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mustafa KOÇ’un sunumu ve “My name is Khan” isimli filmin gösterimi ile son buldu.