BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje "İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Anlamlı Bir Proje İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri

Bilecik Sosyal Etkinlikler Projesi Kariyer Günleri kapsamında, ´İş Kadınlarımızın Başarı Hikayeleri´ sunumu yapıldı.

İş dünyası ve iş kadınlarını topluma daha yakından tanıtmak ve özellikle kız öğrencilerimizi girişimciliğe özendirmek amacıyla Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen programa;bu okulumuzun öğrencileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Bozüyük Girişimcilik Derneği Başkanı Celali YILMAZ, Ticaret Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya ESEL, Yaşam Koçu Nuran ÖZSÖZ, İş Kadını Filiz EĞİLMEZ, Jandarma Astsubay Özlem KOPAN, İş Kadını Vildan ÖZTÜRK katıldı.

Ülkemizin ihtiyacı olan sürdürülebilir bir ekonomik büyüme sürecinde iş kurma kabiliyetine sahip girişimcilere her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulması sebebi ile; girişimcilik,yenilikçilik ve üretkenlik performansını daha çok öne çıkararak,istihdam oluşturması ve bu sürece katkıda bulunulmasını hedefleyen programda katılımcı iş kadınları ayrı ayrı hayat hikayelerini ve başarıya giden yolda yaşadıkları tecrübelerini paylaştılar.

Programda bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; "8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile yapılan bu programa Sayın Valimizin selamı ile başladı. Hayat sadece sınavdan ibaret değil ve bugün burada bir çoğunuzun hayatı değişecek, bundan emin olabilirsiniz. Bu vesile ile paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu vesile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun diyorum." dedi.

Katılımcıların sunumlarının ardından teşekkür belgelerinin takdimi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle katılımcı bayan personele çiçek takdim edilmesinin ardından program son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.