BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balahatun Anaokulunun “Sayıların Dansı” Etkinliği Görülmeye Değerdi.

Balahatun Anaokulunun “Sayıların Dansı” Etkinliği Görülmeye Değerdi.

Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.Balahatun Anaokulunun Sayıların Dansı Etkinliği Görülmeye Değerdi.

 

    Balahatun Anaokulu öğretmenlerinin; öğrencilerin matematiği severek öğrenmeleri maksadı ile hazırladıkları programa, Temel Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA, Atatürk İlkokulu Müdürü Hüseyin İŞGÖREN ve İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet SELÖZ katıldı.

  Öğrencilerin sayıları eğlenceli bir şekilde öğrenebilmeleri için hazırlanan etkinlik kapsamında değişik oyunlar oynandı ve yarışmalar yapıldı. Minik öğrencilerin öğrenme istekleri ve heyecanları görülmeye değerdi.

  Program sonunda kısa bir konuşma yapan Şube Müdürü Erdoğan KABA; “minik öğrencilerimize ailesinden sonra eğitim anlamında ilk dokunanların anaokulu öğretmenleri olduğunu ve bu dokunuşların çok önemli olduğunu belirterek, öğretmenliğin yanında bir anne şefkati ve arkadaş samimiyeti ile yaklaşarak, yıllar sonra büyüdüklerinde bizleri, sizleri ismen hatırlamalarına, daha önemlisi topluma faydalı çok iyi birer birey olmalarına vesile olduklarının farkında olarak, bu kutsal görevi yerine getirdiklerini, gördüğünü” söyledi.

 

    Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.