BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.

Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.

Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi Kutlu Doğum Programı Düzenledi.

 

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesinin hazırladığı gösteri büyük beğeni topladı.

İl Müftüsü Necati AKKUŞ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun YILDIZ, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed AKGÜL´ün misafir olarak katıldıkları programda İl Milli Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Şube Müdürleri, Okul, Kurum Müdürleri, veliler ve öğrenciler hazır bulundular.

Bilecik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Egemen TEMUR´un sunumu ile icra edilen program, öğrencilerden Furkan ÇELİK´in Kur´an Tilaveti ile başladı. Ardından Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Nurettin KORKMAZ tarafından günün anlam ve önemini anlatan güzel bir giriş konuşması yapıldı. Konuşmanın ardından, okul öğrencilerinden oluşan kız ve erkek ilahi grupları tarafından şiirler ve ilahiler söylendi. Sahabe Efendilerimizi canlandıran iki öğrencimizin ardından, İl Müftüsü Necati AKKUŞ Peygamber Efendimiz (s.a.v) merkezli güzel bir konuşma yaparak, öğrencilerimize ve emeği geçen okul yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür etti. Program, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilerimize protokol üyeleri tarafından hediyelerinin verilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.