BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilecik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tarafından Vezirhan Beldesinde Açılan Kursların Yıl Sonu Sergisi Açılışı Gerçekleşti.

Bilecik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tarafından Vezirhan Beldesinde Açılan Kursların Yıl Sonu Sergisi Açılışı Gerçekleşti.

   Bilecik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından Vezirhan Beldesinde açılan Kursların Yıl Sonu Sergisi Açılışı gerçekleşti. Açılışa Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, Vezirhan Belediye Başkan Vekili Suat ARABACI, Kurum yöneticileri ve kursiyerler katıldı.

   Açılış Konuşmasını yapan Kurum Müdürü Celalettin TOSPATLI; ´Halk Eğitimi Merkezlerinin Yıl Sonu sergileri , artık kursiyerlerin ürettikleri, yaptıkları ürünleri arz etmek, görücüye çıkarmak ve bu ürünleri sergilemek bir adet haline geldi. Bizlerde bundan çok mutluluk duyarak yapıyoruz. Bu anlamda emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma, Usta Öğreticilerime ve Kursiyerlerimize de teşekkür ediyorum. Vezirhan Beldesinde, Bilecik Halk Eğitimi Merkezi tarafından  2014-2015 yılında iki adet giyim teknoloji kursu(30 kişi), iki adet 0-18 yaş aile eğitimi kursu (60 kişi), bir adet kurdele nakış kursu (14 kişi), bir adet alüminyum folyo kabartma kursu (14 kişi) açılmış olup toplam 118 kursiyere hitap edilmiştir.´ dedi.

    Kurum Müdürü TOSPATLI´nın konuşmasından sonra kısa bir anısını anlatarak ilim ve eğitimin hayatımızdaki önemini vurgulayan İsmail ALTINKAYNAK, kurslarda emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından sergi açılışına geçilerek sergilenen ürünler incelendi. Sergi , kursiyerlerin kendi yaptıkları ikramları sunmasıyla son buldu.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.