BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilecik Mesleki Eğitim Merkezi Erasmus+ Projesi Kabul Edildi
![Bilecik Mesleki Eğitim Merkezi Erasmus+ Projesi Kabul Edildi](/meb_iys_dosyalar/2018_08/03084705_ERASMUS_YAZISI.jpg)
Bilecik Mesleki Eğitim Merkezi tarafından 2018 çağrı döneminde hazırlanıp Türk Ulusal Ajansına sunulan ´´BİLECİĞİN İŞ GÜCÜ İLE PİYASALARININ UYUMLAŞTIRILMASI´´ isimli Erasmus + projesi kabul edildi.
Bu proje ile Bilecik Mesleki Eğitim Merkezinden on öğrencimiz, Fransa Paris´te TİG Kaynağı; on öğrencimiz Avusturya Bregenz´de Torna ve on öğrencimiz de Romanya Bükreş´te Demobrazyon stajı yapacak.
Okulumuzu kabul edilen Erasmus + projesinden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.