BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk Başkanlığında Okul Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi
![Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk Başkanlığında Okul Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_09/05194035_IMG-1140.jpg)
Bilecik Valisi Sayın Bilal Şentürk başkanlığında Okul Güvenliği ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı öncesinde okullarda koordinasyon, okul ve okul çevresinde gerçekleştirilecek güvenlik tedbirleri, bağımlılık ile mücadele gibi konular değerlendirildi.