BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde "Zenginleştirilmiş Kütüphane" Açılışı Yapıldı.

Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde

Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Açılışı Yapıldı.

 

    Bozüyük Kumral Abdal Anadolu Lisesi´nde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan "Zenginleştirilmiş Kütüphane" törenle açıldı.

   Açılışa Kaymakam Köksal ŞAKALAR, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, İlçe Müftüsü Burhan ÇAKIR, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. Okul Müdürü Ali BİLGİN açılışta yaptığı konuşmada; 2500 kitabın bulunduğu kütüphanenin bilişim altyapısının oluşturulduğunu belirterek, öğrencilerin zenginleştirilmiş kütüphanede bilişim derslerine de girebileceğini söyledi.

 

  Kaymakam Köksal ŞAKALAR ise konuşmasında; kütüphanenin hayırlı olmasını dileyerek, öğrenciler için çok faydalı bir proje olduğunu belirtti. Açılış; kütüphanenin gezilmesi ve ilgililerden bilgi alınmasından sonra, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ´ün, Kaymakam Kösal ŞAKALAR´ı makamında ziyaret etmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.