BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞERLER EĞİTİMİ SAYGI DEĞERİ FAALİYET RAPORU

DEĞERLER EĞİTİMİ SAYGI DEĞERİ FAALİYET RAPORU

BİLECİK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEĞERLER EĞİTİMİ FAALİYET RAPORU

İlimiz genelinde yürütülmekte olan “Değerler Eğitimi” 2011-2012 Eğitim-öğretim yılından itibaren 25 Ağustos 2011 Tarih ve 9288 sayılı valilik onayı ile hazırlanan bir yönerge kapsamında ilimiz özel ve resmi ilk ve orta dereceli okullarında uygulanmaya başlamıştır.

      “Değerler Eğitimi Yönergesi Uygulama İlke ve Esasları” Madde 6/14 gereğince Okul Yürütme Kurulları, sınıf rehber öğretmenlerinin değer ile ilgili hazırlayacakları raporlar (EK 4) çerçevesinde hazırlayacakları okul raporunu (EK 5) İl/İlçe Yürütme Kuruluna göndermeleri gerekmektedir. Okul Yürütme Kurulları şimdiye kadar resmi kanalla söz konusu belgeyi (EK 5) göndermekteydiler. Bundan sonra gönderilecek raporlar için Milli Eğitim Müdürlüğümüz web sitesi üzerinden hazırlanmış olan formu doldurmaları gerekmektedir.

      “Saygı” Değeri Değer Sonu Faaliyet Raporu’nu http://goo.gl/forms/ZO1rjtjc8Q linkinden doldurabilirsiniz.

 

      Değer Sonu Raporu (EK 5)’ in 10 Nisan 2015 tarihine kadar doldurmaları gerekmekte olup; bu tarihten sonra anket kaldırılacaktır.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.