BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Bir-Sen Bilecik Şube Başkanlığı Heyeti Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAKı Ziyaret Etti.
![Eğitim Bir-Sen Bilecik Şube Başkanlığı Heyeti Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAKı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_20163136_manet.jpg)
Geçtiğimiz hafta sonu, 2.Olağan Genel Kurulunu yaparak yönetim kadrosunu yeniden belirleyen Eğitim Bir-Sen Bilecik Şube Başkanlığı, Yeni Yönetim Heyeti olarak Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK’ı ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve temennilerle son buldu.