BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sürecinde Değerlendirici Havuzu Başvuruları
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sürecinde Eğitimde Kalite Yönetim Sisteminde görevlendirilmek üzere “Değerlendirici Havuzu” oluşturulacaktır.![Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sürecinde Değerlendirici Havuzu Başvuruları](/www/images/mansetresim.png)
“Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi” sürecinde görevlendirilmek üzere çalışmalarda gönüllülük esasına göre görev almak isteyenlerin ekte yer alan formu doldurarak 30/04/2015 tarihine kadar yazı ile Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğüne, ayrıca e-posta ile sgb_yenilikcilik@meb.gov.tr adresine göndermesi hususunda;