BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.
![](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_25145720_manet.jpg)
"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti. Toplantıda, öğretmenlerimiz branşları ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´a ilettiler. Okul bazında, İl bazında ve ulusal bazda uygulanabilirliği olan konular detaylı bir şekilde konuşularak proje metninde yer almasına karar verildi.