BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm" isimli projenin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.
![Erasmus+ Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm](/meb_iys_dosyalar/2022_06/16214437_IMG-5829.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen ve Erasmus+ faaliyeti olarak gerçekleştirilen "Innovationand Transformation in Education / Eğitimde Yenilik ve Dönüşüm" isimli projenin kapanış toplantısı il genelinde görev yapan yönetici, öğretmen ve personellerin katılımı ile gerçekleştirildi.