BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.

Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.

Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.Ertuğrulgazi Lisesi, Öğle Yemeğinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetimini Ağırladı.

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK beraberindeki Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ile öğle yemeğinde Ertuğrulgazi Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile buluştu. Öğrencilerle sohbet eden ve onların isteklerini dinleyen ALTINKAYNAK, Okul Müdürü Zaim AKBULUT´un odasında misafir okul müdürleri ile sohbet imkanı buldu ve görüş alışverişinde bulundu.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.