BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geleceğimizi Yazalım" Projesi "İnternet Programcısı" kursu başladı.Müdürlüğümüzün de ortağı olduğu; Bilecik İnsan Hak ve Değerlerini Koruma Derneği tarafından yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Geleceğimizi Yazalım" Projesi kapsamında “İnternet Programcısı” kursu başladı. Kurs öğretmeni Mustafa ÇAĞLAR ve 15 kursiyerin (14-29 yaş arası dezavantajlı gençler) katılımlarıyla 9 Ocak 2015 Cuma günü 18:00’ da başladı. Kurs Cuma günleri akşam 18:00’de, Cumartesi günleri ise sabah saat 09:00’da başlayacak, 2’şerli bloklar halinde yapılacak toplamda 160 saat, 4 ay sürecek ve her ay sonunda sınavlar olacaktır. Kurs bitiminde Müdürlüğümüz onaylı "İnternet Programcısı" sertifikası verilecektir. Proje kapsamında ikinci dönemin başvuruları alınmaya başlanmıştır.

Müdürlük olarak tüm kursiyer öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

www.gelecegimiziyazalim.com

 

 Geleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım ProjesiGeleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi Geleceğimizi Yazalım Projesi

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.