BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Genel Meclisi Başkanı Serkan YILDIRIM´a Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.
![İl Genel Meclisi Başkanı Serkan YILDIRIM´a Teşekkür Belgesi Takdim Edildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_10162659_manet.jpg)
İlimiz Direksiyon Eğitim ve Sınav güzergahının düzeltilmesi ve standardize edilmesinde emeği ve katkısı olan İl Genel Meclis Başkanı Serkan YILDIRIM´a teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bektaş UÇKUN´un gerçekleştirdikleri ziyarette YILDIRIM´a teşekkür belgesi takdim edildi.