BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Görevli, ‘Gerçekleştirme Görevlileri’ İle Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Görevli, ‘Gerçekleştirme Görevlileri’ İle Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

KBS Bilgilendirme SemineriKBS Bilgilendirme SemineriKBS Bilgilendirme SemineriKBS Bilgilendirme SemineriKBS Bilgilendirme Semineri

 

İlimiz Merkezinde ve İlçelerindeki Okul ve Kurumlarda görev yapan, gerçekleştirme görevlilerine;  Kamu Hesapları Bilgi Sistemi (Maaş, Ek Ders, Sosyal Haklar), Sosyal Güvenlik Kurumu, Daimi İşçiler, Toplum Yararına Çalışma Projesi, İşe giriş çıkış iş ve işlemlerini kapsayan bilgilerin verildiği bir dizi toplantı düzenlendi.

 

Merkez, Bozüyük, Gölpazarı ve Söğüt İlçelerinde düzenlenen ve üç gün süren bilgilendirme toplantılarında, Okul ve Kurumların gerçekleştirme görevlilerine; Destek Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim Barış KALIN, Muhasebe Şefi Özlem AYDIN, V.H.K.İ. Kamil Zeki ÇOLAK ve Fatma SÜMER sunum yaptılar. Yapılan bilgilendirme toplantılarında, personelin mali hakları bağlamında; bilgilerin doğru ve zamanında sistemlere girilmesi, yazışmaların ve bilgi girişlerinin nasıl yapılması gerektiği konusunda önemli bilgiler verilerek hatırlatmalar yapıldı. Katılımcı personel ile karşılaştıkları problemler ve çözüm önerilerinin de tartışıldığı toplantılar, Müdürlüğümüz Muhasebe iş ve işlemlerinin sağlıklı yürümesi açısından çok verimli geçmiştir. 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.