BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.

Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.

Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.Kan Bağışı Kampanyasının Bu Seferki Durağı Vezirhan İlkokuluydu.

 

  Kızılay Eskişehir Bölge Müdürlüğü ile Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde devam eden kan bağışı kampanyasının bu seferki durağı Vezirhan İlkokulu oldu.

   Kan bağışı kampanyasını tüm Vezirhan halkına duyuran Okul Yönetimi ve öğretmenleri, en ön sırada ve tam kadro yer alarak örnek bir davranış sergilediler. Vezirhan halkının da bu çağrıya duyarsız kalmayıp, yoğun ilgi gösterdiği bağış kampanyası; öğrencilerimizin toplumsal duyarlılıklarının ve yardımlaşma duygularının gelişmesi yönünde uygulamalı bir değerler eğitimi örneği olmaktadır.

  Düzenli bir kan bağışçısı olan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; öğretmenler odasında yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelerek, velileri ile birlikte bu tarz bir örnek davranış sergileyen öğretmenlerimize teşekkür etti.

   Okulun sınıflarını ve idari birimlerini gezerek; öğrenciler ve personelle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK tüm yönetici, öğretmen ve hizmetli personele teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.