BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Mesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak”

“Mesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak”

Mesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak

Mesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde BaşlayacakMesleki Eğitim Öğrencileri İş Hayatına Bir Adım Önde Başlayacak

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal Etkinlikler Projesi İş Hayatına Hazırlık Seminerleri kapsamında düzenlenen CV hazırlama ve Mülakat Teknikleri ile ilgili programlar düzenlendi.

 

Bilecik Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Akıllı Salonunda yapılan sunumlarda, öğrencilerin mezuniyet sonrası işe başvurmasında yardımcı olacak ipuçları ve iş kapısını aralama da bir adım öne geçmelerine yardımcı olacak bilgiler sunuldu.
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yerel Projeler Koordinatörü Celali YILMAZ tarafından organize edilen programa konuşmacı olarak;  Demisaş İnsan Kaynakları Müdürü ve İK11 Kurucu Başkanı Burhan SALTAN, Silkar Madencilik İnsan Kaynakları Yetkilisi Halil ALTINAY, Billas Kauçuk ve Lastik Fabrikası İnsan Kaynakları Müdürü Akın ATAKAN İle NLP ve İnsan Kaynakları Uzmanı Meryem ÖZEN İNCİK katıldılar.
Meslek Liseleri son sınıf öğrencilerine yönelik yapılan programlarda;  CV hazırlamada dikkat edilecek hususlar ve mülakata çağrılan adayların giyimleri, davranışları ve karşılaşılabilecek sorular ve sorunlar hakkında detaylı bilgi verildi. Programlar hakkında kısa açıklama yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK; “ Bu tür programların İlimizde gerçekleşmesi beni mutlu etti. Farkındalık oluşturan bu sıra dışı programlarla sizleri üst öğrenime ve hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Okul bitiminde iş aramak için başvuracağınız fabrikaların İnsan Kaynakları Müdürlerini sizin karşınıza getirdik. Sizler bu konuda çok şanlısınız. Böyle sıra dışı programların sizlere faydalı olacağına inanıyorum”dedi.
Programlar sonunda Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Şube Müdürü Erdoğan KABA tarafından konuşmacılara teşekkür belgesi verildi.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.