Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK Sendikalara İade-i Ziyarette Bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK Sendikalara İade-i Ziyarette Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_27101842_page.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK ve beraberindeki heyet İlimizde faaliyet gösteren Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) ve Türkiye Eğitim, öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Eğitim-Sen) Bilecik Şube Başkanlıklarına iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretlerde Sendika Şube Başkanlıklarının yönetim heyetleriyle bir araya gelerek, İlimizin eğitim-öğretimiyle ilgili konular görüşüldü. Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, Şube Başkanlıklarına yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.