BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ın Yeni Yıl Mesajı
![Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK´ın Yeni Yıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_31161225_bil_4134.jpg)
Değerli Meslektaşlarım,Mesai Arkadaşlarım ve Saygıdeğer Bilecik´liler
2015 Yılının sona erdiği bu günde tüm olumsuzlukları bir tarafa bırakarak; 2016 Yılı için huzur, rahmet, bereket ve sağlık temenni ederken 2016 Yılını; birlik, beraberlik,uhuvvet ve kardeşlik duyguları ile tüm sevdiklerinizle beraber huzur ve saadet içinde geçirmenizi dilerim.
İsmail ALTINKAYNAK
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü