BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Dr. Güsamettin ERDOĞANın Veda Ziyaretleri Devam Ediyor
![Müdürümüz Dr. Güsamettin ERDOĞANın Veda Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_01/14212435_2426F261-DF75-4FEF-914F-1A1E9C0F2FE1.jpg)
Cidde Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği’ne Yurtdışı Eğitim Ataşesi olarak görevlendirilen müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, 14 Ocak 2019 Pazartesi günü; Gölpazarı, Yenipazar, İnhisar, Söğüt ve Bozüyük ilçelerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine, okul müdürlerine ve öğretmenlerine veda ziyaretinde bulundu.