BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Murat Hüdavendigar Ortaokulu Müdürü Murat Aydoğan ve Okul-Aile Birliği Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelike Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular
![Murat Hüdavendigar Ortaokulu Müdürü Murat Aydoğan ve Okul-Aile Birliği Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelike Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundular](/meb_iys_dosyalar/2019_02/04160932_5.jpg)
Murat Hüdavendigar Ortaokulu Müdürü Murat Aydoğan ve Okul-Aile Birliği Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Müdürümüz Ramazan Çelik, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.