BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Norm Kadro Güncellemesine İlişkin Toplantı Gerçekleştirildi.
![Norm Kadro Güncellemesine İlişkin Toplantı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_13141643_manet.jpg)
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında norm güncellemelerinde yanlışlığa ve aksaklığa meydan verilmemesi için Müdürlüğümüz İnsan Kaynaklarından sorumlu Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ ve Kaynaklarından sorumlu Şube Müdürü Erdoğan KABA´nın katılımıyla 12 Ekim Pazartesi günü Atatürk İlkolunda gerçekleştirildi.